Heureka! A je to doma!

Logo Ověřeno zákazníky

Možná někteří z Vás již zaznamenali, že náš obchod Napanvi.cz, se může od 11. 12. 2021 pyšnit certifikátem “Ověřeno zákazníky” od nákupního portálu Heureka a stal se tak jedním z e-shopů, kterým zákazníci dlouhodobě důvěřují!

Certifikát „Ověřeno zákazníky“ je koncept, který zavedl právě nákupní portál Heureka, aby pomohl zákazníkům odbourat strach z on-line nakupování prostřednictvím zkušeností jednotlivých zákazníků. Nezohledňuje se tedy primárně cena, ale především kvalita služeb obchodu jako takových, tj. jak má obchod přehledné stránky, zda uvádí kompletní informace o ceně, jaké jsou dodací lhůty, jak jsou řešeny reklamace apod.

Portál Heureka dbá také na to, aby bylo zamezeno anonymnímu hodnocení obchodů, které v některých případech může obchod zvýhodnit prostřednictvím sebechvály nebo naopak pošpinit ze strany konkurence. Z tohoto důvodu se zavedl cílený dotazník, který se odesílá nejčastěji 6 dní po provedení nákupu uživatelům, kteří v obchodě opravdu nakoupili.

Za náš obchod bychom Vám tedy chtěli vyjádřit velké poděkování za Vaši přízeň a i nadále Vám budeme nabízet ty nejlepší služby!

Sledujte náš také na našem Instagramu nebo na Facebooku.

Heureka ocenění

Heureka ocenění